Pareizs uzturs ir priekšnoteikums, lai āda būtu mirdzoša un skaista. Veselīga ēšana un vērtīgi produkti patiesi var darīt brīnumus, jo ietekmē hormonālo līdzsvaru, turpretī nepilnvērtīgs uzturs var veicināt pumpu rašanos, rosināt iekaisumus un pat sausināt ādu.


Šogad izvirzi mērķi ik pa laikam pabarot ādu no iekšienes. Lūk, daži produkti, ar ko iepriecināt ādu.


Tumšā šokolāde – satur flavonolu, antioksidantu, kas aizkavē šūnu bojāšanos, samazina tūsku, mitrina ādu un veicina asinscirkulāciju.


Valrieksti – tajos atrodamās omega-3 taukskābes padara ādu elastīgāku. Šo riekstu sastāvā ir arī varš, kas stimulē kolagēna veidošanos ādā.


Zaļā tēja – tajā ir antioksidanti, kas stimulē asinsriti un skābekļa piegādi ādai, neitralizē brīvos radikāļus.


Kale salāti – satur uzturvielas, kas uzsūc un neitralizē brīvos radikāļus, ko rada UV stari. Turklāt šis produkts ir bagāts ar A un C vitamīnu.


Avokado – šajā auglī ir C un E vitamīns, bēta karotīns, kas palēnina krunciņu rašanos, un citas minerālvielas, piemēram, magnijs, kalcijs, kālijs, cinks, fosfors un dzelzs.


Ķirbis – tāpat kā avokado, ķirbis satur bēta karotīnu, kas organismā pārvēršas par A vitamīnu un ir īpaši nozīmīgs ādas šūnu veidošanās procesā. Šī lielā oga ir bagāta ar cinku – minerālu, kas regulē sebuma izdalīšanos un iesaistās ādas reģenerācijas procesos.